shineinbox ahtapot stand antalya

SHINE IN BOX AHTAPOT STAND

Ahtapot stand ShineinBox profillerinden üretilmiş  kurulumu kolay ve taşınabilir görsel açıdan dünyadaki en zengin ışıklı stand çözümüdür. Ahtapot stand ismini açıldığında Ahtapotun ayaklarını açmasına benzeyen panellerden almıştır. Yerli üretimdir. Sürekli yedek parça garantisi vardır. Baskıları tekstil kumaşa basılarak en iyi kalitede üretilmektedir, baskıların üzerine koruyucu ve yansımayı engelleyici mat kaplama ve ışığı yansıtma özelliği kullanılmaktadır.

KULLANIM ALANLARI

Ahtapot stand Kongre, Fuar, Avm, Hastane, Otel ve  süper marketler v.b yerler içerisinde kullanabilir ürünlerinizi tanıtabilir, başka bir tanıtımınızda aynı standı kullanarak yeni bir baskı ile başka bir iş sahasında kullanabilirsiniz.

Ahtapot ShineinBox  Stand portatif, taşınabilir ve görsel olarak zengin olan dünyadaki en iyi stand çözümüdür. Alüminyum profillerden ve bağlantı aparatları döküm malzemelerden üretilmiştir. Tek kullanımlık değildir, katılacağınız etkinliklere göre farklı baskılar yaptırabilirsiniz. Baskılar son teknoloji HP dijital baskı makinelerinde yapılmaktadır. Ürün örneğini firmamıza gelerek görebilirsiniz. Üretim sadece firmamızın bünyesinde yapılmaktadır. Satın alınan ilk üründe yapılacak baskı ücretsizdir.

 

AHTAPOT SHİNEİNBOX STAND POWER LED IŞIKLI 6 PANEL TEKNİK ÖZELLİKLERİ

–          Ürün fiyatına sert taşıma Arabası (hard case) dahildir.

–          Kurulduğunda kapladığı alan cepheden 230 cm yüksekliğinde / 315 cm genişliğinde

–          Dijital baskı alanı 230 cm Yüksekliğinde /315 cm genişliğinde / 4.5 cm profil kalınlığı

–          Alt Kaide 117 cm Boyunda / 50 cm Derinliğinde / 20 cm Yüksekliğinde

–          Tüm paneller kapandığında / 124 cm Yüksekliğinde / 50 cm Derinliğinde / 117 cm Boyunda

Hardcase stand ölçüleri : Genişlik 50 cm / Yükseklik 125 cm / Derinlik 45 cm